Блюдо керамічне різнокольорове великоднє з хвилястими краями «Великодній сад» Certified International
Новинка


2 523 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41266
+380 (67) 468-29-96
- +380 (97) 775-98-02Бухгалтерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Розміри: 36×25×3 см.
Матеріал: кераміка.
Країна бренду США. Посуд виробляється на заводах компанії Certified International в КНР.
Догляд
Слід мити тільки вручну. Не можна чистити засобами, що містять абразивні частинки. Посуд не призначений для мікрохвильової печі.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Certified International |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
- Ціна: 2 523 ₴



