Блюдо керамічне синє прямокутної форми з малюнком півня «Ранок на хуторі» Certified International

2 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28068
- +380 (97) 775-98-02Бухгалтерія
Характеристики
Довжина: 40,6 см.
Ширина: 30,5 см.
Висота: 2,5 см.
Матеріал: кераміка.
Опис
Блюдо прямокутної форми з хвилястими краями підкорює своєю витонченістю та прованським стилем. У центр блюда, автор дизайну колекції «Ранок на хуторі» канадська художниця Дафна Брісоне, помістила барвистого півня на віньєтці, а навколо нього розмістилися квіткові орнаменти у біло-червоних тонах.
Фон виробу нагадує вишукану скатертину із синього льону з білою візерунчастою облямівкою. Блюдо можна використовувати як тацю або для подачі основних страв з м'яса та риби, фруктів, закусок, ароматних пирогів. Міцна кераміка, з якої виготовлено виріб, робить його довговічним.
Стійка емаль, що покриває барвисту поверхню, дарує неперевершений блиск і захищає посуд від сколів та подряпин. Посуд чудово миється в посудомийній машині. Щоб уникнути деформування малюнка, не слід використовувати абразивні та лужні засоби. Країною бренду є США. Посуд вироблено на заводі компанії Certified International у КНР.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 406 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Птахи |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Certified International |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
- Ціна: 2 898 ₴










